FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner cupboard 7931621
nr 793 1621
CORNER CUPBOARD
peasant, 20th century, height: 92 + 99, wear.
Allmoge, 1900-tal, höjd: 92 + 99
Condition: slitage
800
SEK 250
Monday November 26 2012
at 18:11:54
26/11 13:23:40
200 kr
26/11 17:24:16